Обладнання «Стандарт»

В наявності

Ціни

На 6 відерець - 3550 грн (240 USD)
На 8 відерець 3995 грн (265 USD)
На 10 відерець 4750 грн (325 USD)
На 12 відерець 5250 грн (380 USD)


Залишити заявку


Висота обладнання 48 см, Ширина 41 см, довжина 60 см (на 6 відерець), 75 см (на 8 відерець), 95 см (на 10 відерець), 108 см (на 12 відерець).

Розміри відерця 150х150х330 мм. Місткість - 5 кг парафіну.

Можливо виготовлення обладнання по Ваших розмірах.

В обладнанні використовуються трубчасті електронагрівачі італійського виробництва з терморегулятором температури. Підключення до мережі 220. Встановлено клапан зливу. Відерця встановлюються на решітці з прогумованими ніжками. Стінки обладнання обклеєні теплоізоляційним матеріалом, завдяки чому зменшується споживання електроенергії. У комплект входить також кришка з термоізоляцією. Устаткування легко переноситься, Ви можете брати участь на виїзних заходах, виставках, ярмарках. До верстата додаються палички для розмішування парафіну, гачки для свічок (5шт), електронний термометр для контролю температури парафіну. Зручні ручки для перенесення обладнання.

Гарантія 1 рік.
Доставка по Україні безкоштовно !!!

Можлива доставка в інші країни.

Доставка

Якість

Ціна

Сортувати за:
5

Якість

Ціна

Доставка

Уже 3 года делаю у Ольги заказы.Всегда быстро выполняются заказы и всегда качественный товар. Сейчас заказала оборудование для резных свечей и к моей большой радости Ольга мне дала в подарок МК по резным свечам!Почерпнула для себя очень много нужной и интересной информации!Большое вам спасибо!Удачи !
5

Якість

Ціна

Доставка

Дякую Вам за матеріали для різних свічок і за обладнання!!! Гарних покупців і успіху!!!

Дякуємо, Вам також творчого натхнення))))

Написати відгук

Форми для свічок

Популярні товари