Новинки/Популярні
  • Популярні
  • Новинки
  • Хіти продажів
Про нас

Свою справу до душі ми задумали, довго шукали і знайшли її в 2010р. Ця справа була пов'язана з виготовленням свічок ручної роботи. Ми закохалися в неї відразу і беззастережно.

Палаюча свічка - це маленьке диво ... Вогонь - найзагадковіша стихія, вона здавна притягувала людей своєю незбагненною магічною силою. У сучасному світі цю стихію уособлює свічка. При свічках все сприймається щиро, яскравіше, тепліше: музика, вірші, слова любові, слова одкровень.

Один за одним народжувалися маленькі шедеври - свічки ручної роботи, здатні прикрасити життя. Але вже через рік нам здалося цього мало. Крок за кроком тремтливий вогник свічки і гніт, як чарівна нитка Аріадни, вели нас до створення свічковий майстерні і інтернет-магазину на її базі, в якій можна було реалізувати не тільки прагнення до прекрасного, знайти своє хобі, можливість спільної творчості зі своєю дитиною, ми підійшли до більшого. Ми створили модель чудового сімейного (домашнього) бізнесу, що дає не тільки можливість проявити свій творчий порив, але і створити додаткове джерело доходу, для багатьох зараз вже досить суттєвого.