Про нас

Знайди собі справу по душі,

і тобі не доведеться працювати

жодного дня в своєму житті.

Свою справу до душі ми задумали, довго шукали і знайшли її в 2010р. Ця справа була пов'язана з виготовленням свічок ручної роботи. Ми закохалися в неї відразу і беззастережно.

Палаюча свічка - це маленьке диво ... Вогонь - найзагадковіша стихія, вона здавна притягувала людей своєю незбагненною магічною силою. У сучасному світі цю стихію уособлює свічка. При свічках все сприймається щиро, яскравіше, тепліше: музика, вірші, слова любові, слова одкровень.

Один за одним народжувалися маленькі шедеври - свічки ручної роботи, здатні прикрасити життя. Але вже через рік нам здалося цього мало. Крок за кроком тремтливий вогник свічки і гніт, як чарівна нитка Аріадни, вели нас до створення свічковий майстерні і інтернет-магазину на її базі, в якій можна було реалізувати не тільки прагнення до прекрасного, знайти своє хобі, можливість спільної творчості зі своєю дитиною, ми підійшли до більшого. Ми створили модель чудового сімейного (домашнього) бізнесу, що дає не тільки можливість проявити свій творчий порив, але і створити додаткове джерело доходу, для багатьох зараз вже досить суттєвого.

Ми взяли на себе відповідальність створити стартову точку опори для майстрів свічкової справи, де наші клієнти отримують максимальний спектр товарів і послуг на цю тему. У нас ви знайдете 1000 дрібниць для свічок по найсправедливішим цінами і не тільки ... До Ваших послуг наші постійні консультації, наша компетентність і турбота про Ваш кінцевий результат і успіх.

Наша особлива гордість - створення лінійки обладнання для виготовлення різьблених свічок, які користуються особливим попитом за кордоном. Нами навчено більше 500 майстрів з 56 країн світу.

Ми завжди прагнемо до максимально екологічного процесу своєї улюбленої справи, вибираємо матеріали високої якості, постійно розширюємо спектр товарів і послуг. Наші двері відкриті всьому новому. На нашому оновленому сайті Ви знайдете багато корисних порад, ідей і майстер класів про те, як створити декоративну свічку своїми руками, а також можете замовити всі необхідні матеріали для створення власного шедевра.

Ми віримо, що КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ. Давайте створювати прекрасне разом!