Paraffin P-2

65.00 грн for 1 kg
Our quantity discounts:
Quantity
22+
100+
Price
62.00 грн
60.00 грн
In stock
Quantity (kg):
+
Add to wish list
Delivery
Payment options
Our contacts
  •  +38 (097) 840-12-80 (Viber)
  •  +38 (093) 996-08-83
  •  Sweetcandle_85 (Olga Vakhula)
  •  info@mycandle.com.ua
  •  Ukraine, Kyiv st. Tupolev 19

CALCULATION WHOLESALE PRICES HAPPENS AFTER ADDING PRODUCTS TO CART

  • All about product
  • Description
  • Reviews (24)
Description ➤ Paraffin P-2

For the candles manufacture at home we recommend using the high quality food paraffin, safe for health, the brand P-2. This wax has a high degree of purification, and unlike the technical grade of paraffin is not toxic. It should be melted in a water bath. The oil concentration is 0,8. Melting point is 52-55° C. The color is white. Because of its plasticity it is suitable for flooded and for carved candles both.

WHOLESALE PRICES FOR PARAFFIN

From 1 to 21 kgFrom 22 to 99 kgFrom 100 kg or more
65 UAH for 1 kg62 UAH for 1 kg60 UAH for 1 kg

CALCULATION WHOLESALE PRICES HAPPENS AFTER ADDING PRODUCTS TO CART

Reviews ⭐ Paraffin P-2 ⭐ from real buyers

Customer images

Bought this product 1 order
При якій температурі заливати в скло? Стеарин додавала, заливала при температурі меньше 50°С, але на стінках ефект інію
0
0
Reply
Bought this product
50С це дуже низька температура для парафіну. Заливайте при 80С.
0
1
Bought this product
парафін чудовий, тільки при наливанні у форму утворюються бульбашки на стінках, пізніше при застиганні всеодно залишаються бульбашки повітря. підкажіть, будь ласка, як уникнути такого?
0
0
Reply
Bought this product
Наскільки бачу по фото, Ви не додаєте стеарин, а по-дрегу не витриманий температурний режим, через це і бульбашки. Стеарину потрібно додавати 20%, а при заливці в силікон підбирати індивідуально температурний режим до кожної форми, але для парафінових свічок зазвичай оптимальна заливки при 85С
0
0
Bought this product
ось фото бульбашок
0
0
Bought this product
не можу сказати точну температуру, бо сама не знаю. заливаю у силіконову форму, стеарин додаю, і зменшувала кількість самого стеарину, і заливала без нього- не допомогло,, але мала вдома свічку, залила її так само, як і з цього інтернет магазину,- свічка получилася без бульбашок
0
0
Bought this product
Частіше за все бульбашки виникають через невірно підібраний температурний режим. Чи додаєте Ви стеарин? В яку форма заливаєте? При якій температурі? Є фото бульбашок?
0
0
Bought this product
Підскажіть будь ласка, чому цей парафін так сідає при застиганні. Роблю дозаливку не рівномірно застигає видно дозалитий шар.як такого уникнути? Заливаю в скло.може я щось не так роблю?
0
0
Reply
Bought this product
При застиганні будь-який парафін дає усадку, оскільки він зменьшується при застиганні. Рекомендовано, щоб температура парафіну дозаливки була вище, ніж температура основної заливки, тоді місце поєднання буде не так помітно. Також можете спробувати трохи знизити температуру основної заливки, тоді парафін буде давати не таку сильну усадку
0
0
Bought this product
Парафіном задоволена.Якісний матеріал, виходять чудові вироби АЛЕ! запаковано жахливо- просто 5 кг парафіну поклали на картонку і обгорнули декількома щарами плівки! Врезультаті чого- плівка місцями прорвалася і парафін був брудний із домішками камінців і піску! Зверніть увагу на те, як запаковують! Я буду замовляти ще, але надіюся такого більше не повториться.
0
0
Reply
Bought this product
Оксана, нам дуже шкода, що Ви зіштовнухнися з такою проблемою. Парафін дійсно пакується у плівку, зазвичай цього більш ніж достатньо, щоб він доїхав цілим і неушкодженим. У Вашому випадку напевно пошта сильно кидала посилку. Але при наступному випадку будь ласка нагадайте нам про цю ситуацію і ми компенсуємо Вам втрачений матеріал.
0
1
Bought this product
Чи можна фарбувати парафін восковою крейдою? бо в мене вона не розчинилася у парафіні.
0
0
Reply
Bought this product
Ми рекомендуємо використовувати спеціалізовані барвники, тимпаче вони недорого коштують. Є на нашому сайті.
Особисто я восковою крейдою ніколи не користувалая для забарвлення парафіна, але неодноразово читала від інших мастрів про такі експерименти. Не кожна крейда підходить для такого забарвлення. Потрібно тестувати різні марки. А ще важливо нагрівати її до температури 85градусов.
0
1
Bought this product
Хороший парафин, не сложный в работе, осталась очень довольна
0
0
Reply
Bought this product
Здравствуйте, подскажите пожалуйста как получить такую ровную поверхность? Переделывала свечу 2 раза, но появляются мелкие пузыри по всей поверхности
0
0
Bought this product
Качеством парафина полностью довольна. Заказывала в этом магазине почти весь ассортимент, ну кроме наборов для резных свечей. Вежливые и позитивные девочки, все обьяснят и посоветуют. Рекомендую всем
0
0
Reply
Bought this product
Подскажите почему свеча получилась пористой с каким то инием по поверхности? Делала в силиконовой форме . Возможно ее нужно чем то смазывать или дело в температурном режиме ?
Как мыть силиконовые формы?
0
0
Reply
Bought this product
Нужно подбирать температурный режим. Обычно рекомендуемая температура для заливки парафина в силикон около 85градусов. Но многое зависит от самой формы и иногда нужно подбирать температуру методом проб и ошибок. Также помогает прогревать форм у(в духовке 80градусов или феном) перед заливкой.
Мыть формы можно просто горячей водой, она сплавляет парафин
0
1
Bought this product
Подскажите пожалуйста страну производитель парафина?
0
0
Reply
Bought this product
Парафин производства Россия, Славнефть
1
0
Bought this product customer since 3 months, 2 orders
Дозаливал 4 раза , в итоге на утро всё равно дыра, почему так?
0
0
Reply
Bought this product
Парафин при застывании дает усадку (уменьшается в объемах), это абсолютно нормлаьный естественный процесс. Делать дозаливку во время застывания свечи абсолютно бесполезно, потому что процесс усадки продолжается и в таком случае приходится делать дозаливку неоднократно. Поэтому дозаливайте усадку после полного застывания свечи.
0
2
Write a review
4.83 / 5
5 stars
20
4 stars
4
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0
Write a review