Діяти ми будемо так само, як я описувала у майстер класі «смугаста свічка», тільки цього разу ми встановимо нашу форму під нахилом. Для цього її можна встановити в мисці з вологим піском, він надійно утримає нашу форму. Але піску у мене під рукою не виявилося, я буду використовувати підручні засоби.
Для смугастої свічки нам знадобляться наступні матеріали: парафін, гніт, барвники, форма для свічки, 2 каструлі (одна більша, інша менша) або каструля + банка, пісок.
Крок 1. Розтопимо свічкову масу. Парафін слід топити на водяній бані, на невеликому вогні, щоб його не перегріти. Вода не повинна кипіти. Можна використовувати термометр. Температура парафіну повинна бути близько 75 градусів. Можна робити чисто парафінові свічки, а можна додати 10-20% стеарину. Стеарин надає свічці твердість, свічка не боїться спеки і не деформується (особливо актуально для тонких свічок), а також менше «плаче» при горінні. Якщо Ви використовуєте для парафіну скляний посуд, будьте уважні, щоб вiн не лопнув. Під банку підстеліть рушник, і встановіть її в каструлю поки вода ще холодна, щоб банка нагрівалася поступово.
Крок 2. Поки парафін топиться, підготуємо форму. Я використовую форму «серце». Для того, щоб свічка легко дісталася з форми, форму слід змастити трохи олією або після того, як свічка застигне, хвилин на 20 поставити в морозилку. У формі закріплюємо гніт і встановлюємо її під нахилом.
Крок 3. Коли парафін практично розтопився, саме час додати барвник. Якщо Ви використовуєте наші барвники, достатньо всього 2-3 грами на 1кг парафіну. При бажанні Ви можете надати свічці запах, для цього в розплавлений парафін додайте кілька крапель ефірного масла або ароматизатор.
Крок 4. Заливаємо свічкову масу в нашу форму, але не повністю, а лише на кілька сантиметрів. Чекаємо, поки парафін трохи застигне. Тим часом плавимо парафін і забарвлюємо його в інший колір. Так робимо стільки разів, скільки душа бажає. На цей раз я використовую червоний і білий кольори. Порада: попередній шар обов'язково повинен застигнути (якщо і не повністю, то добре схопитися), інакше, якщо він буде рідким, він змішається з наступним шаром. Останній шар заливаємо уже не по косою, а рівно. Якщо навколо гноту утворилася воронка, можете її залити парафіном або вирівняти нерівність на гарячій поверхні. Ще один варіант: ліквідувати воронку можна феном. Цей спосіб підходить для невеликих і не товстих свічок. Гаряче повітря підтопить верхній шар парафіну і вирівняє поверхню. Робити це потрібно до того, як Ви дістанете свічку з форми.
Крок 5. Дістаємо свічку з форми. Якщо Ви не змащували форму перед заливкою парафіну рослинним маслом, то у Вас можуть виникнути труднощі з її витягом з форми. Поставте свічку хвилин на 20 в морозилку і свічка легко «вистрибне» з форми. Далі можете декорувати свічку за своїм бажанням: додайте намистини, стрічки, прикраси. Експериментуйте з формами, кольорами, розмірами.
Ось таке серце у мене вийшло
Відгуків не знайдено, напишіть першим відгук про товар!