Категории Категории

Поиск Поиск

Подписка Подписка

Аплікація на свічці


Для аплікації на свічці нам знадобляться наступні матеріали: парафін, гніт, форма для свічки, барвник, ножі-каттери, 2 каструлі (одна більша, інша менша) або каструля + банка.

Крок 1. Розтопимо свічкову масу. Парафін слід топити на водяній бані, на невеликому вогні, щоб його не перегріти. Вода не повинна кипіти. Можна використовувати термометр. Температура парафіну повинна бути близько 75 градусів. Можна робити чисто парафінові свічки, а можна додати 10-20% стеарину. Стеарин надає свічці твердість, свічка не боїться спеки і не деформується (особливо актуально для тонких свічок), а також менше «плаче» при горінні. Якщо Ви використовуєте для парафіну скляний посуд, будьте уважні, щоб вiн не лопнув. Під банку підстеліть рушник, і встановіть її в каструлю поки вода ще холодна, щоб банка нагрівалася поступово.

Апликация на свече Апликация на свече

Крок 2. Поки парафін топиться, підготуємо форму. Для того, щоб свічка легко дісталася з форми, форму слід змастити трохи олією або після того, як свічка застигне, хвилин на 20 поставити в морозилку. У формі встановлюємо гніт. Важливо правильно підібрати гніт. Якщо свічка коптить і полум'я занадто велике, значить, гніт занадто товстий і не встигає прогорати, якщо ж свічка «захлинається» в парафіні, тобто поступово згасає, значить гніт занадто тонкий.

Апликация на свече Апликация на свече

Крок 3. Свічковий масу заливаємо в нашу форму. Тепер треба набратися терпіння і чекати, поки свічка застигне. Не варто поспішати і охолоджувати свічку в холодильнику, це може призвести до утворення порожнин всередині свічки. Дочекайтеся застигання свічки при кімнатній температурі. Якщо навколо гнота утворилася воронка, можете її дозаліть парафіном.

Апликация на свече

Крок 4. Дістаємо свічку з форми. Якщо Ви не змащували форму перед заливкою парафіну рослинним маслом, то у Вас можуть виникнути труднощі з її витягом з форми. Поставте свічку хвилин на 20 в морозилку і свічка легко «вистрибне» з форми.

Апликация на свече

Крок 5. В окремій каструлі розтоплюємо парафін і забарвлюємо його в потрібний колір. (Я використовую обладнання для різьблених свічок). Занурюємо нашу свічку в пофарбований парафін, потім у воду. Так повторюємо 5-7раз. Вода повинна бути кімнатної температури. Робимо це для того, щоб остудити свічку і закріпити шар.

Апликация на свече Апликация на свече Апликация на свече

Крок 6. Вирівнюємо дно і приступаємо до аплікації. Для цього використовуємо спеціальні ножі. У господарстві згодяться і формочки для печива. Видавлюємо малюнок, а простим ножем піддягаємо і видаляємо вирізану детальку. Робити це потрібно, поки свічка тепла. На все про все є хвилин 10.

Апликация на свече Апликация на свече Апликация на свече

Ось, що у мене вийшло :)

Апликация на свече

Коментарі

Тут Ви можете залишити свій відгук

Нове повідомлення

Материалы для изготовления свечи