Парафінотопка велика

В наявності

2,250.00 грн

Парафінотопка велика

Парафінотопка (плавильня): водяна баня для плавки парафіну або воску на 1 ведерце, підходить для плавлення великого обсягу парафіну для заливки форм, зручно для виготовлення болванок. Розмір внутрішнього відерця 20см*20см*40см, об'єм 16 л.

+

Парафінотопка (плавильня, воскоплав): водяна баня для плавки парафіну або воску на 1 ведерце, підходить для плавлення великого обсягу парафіну для заливки форм, зручно для виготовлення болванок. Розмір внутрішнього відерця 20см*20см*40см, об'єм 16 л. Можливе виготовлення за Вашими розмірами. У плавильні використовується трубчасті електронагрівачі італійського виробництва з терморегулятором температури. Підключення до мережі 220. Стінки обладнання обклеєні теплоізоляційним матеріалом, завдяки чому зменшується споживання електроенергії. У комплект входить також кришка з термоізоляцією. Зручні ручки для перенесення.

 Парафінотопка велика, фото 1
Парафінотопка велика

The answer to your request will be sent to your email address.

Тут Ви можете залишити свій відгук

Написати відгук
Для изготовления фигурных свечей нам понадобятся: парафин, фитиль красители, ароматизатор (по желанию), формы для выпечки в виде сердечка и...

Форми для свічок

Популярні товари