Testimonials

Робила замовлення і була вражена, як оперативно мені допомогли випішити всі складнощі з оформленням, навіть в неділю ввечері. Товар прийшов швиденько і віск виявився чудовим. Обов'язково ще звертатимусь. Дякую
0
0
Reply
Робили замовлення на парафін для окопних свічок, все супер, не димить, різких запахів не має. Швидко прийняли замовлення та відправили! Дякую
0
0
Reply
Замовляю вже вдруге і знову задоволена товаром. Дякую за швидку доставку і приємне обслуговування. Сподіваюсь на довготривалу співпрацю і приємні ціни. Миру Вам!
0
0
Reply
1 order
Вдруге робила замовлення на цьому сайті, залишилася задоволена. Продавець швидко все відаравив. Якість товару подобається. Буду замовляти тут ще. Дякую!
0
0
Reply
Гарний і якісний товар. Ввічливі працівники. Дуже швидко все відправили. Рекомендую!
0
0
Reply
Користуюся послугами 3 рік. Задоволена сервісом і якістю товару.
0
0
Дякую Ользі за професіоналізм та поради. Дуже гарне обслуговування, якісний товар та швидкість опрацювання заявки.
0
0
Reply
Замовлення робила вже не раз,завжди дуже задоволена якістю товару,швидким реагуванням з боку менеджерів,ціновою політикою. Усім раджу цей магазин. Дякую Candle Art!
0
1
Reply
Дуже задоволена гарним обслуговуванням і швидкою відправкою
0
1
Reply
Рекомендую!
Експертное консультирование, доставка в кратчайшие сроки и качество воска шикарное.

За пару часов поиска ниже цены на воск не нашел
До новых заказов))

0
1
Reply
Дуже дякую за швидку доставку і якісний товар.Замовляю не перший раз і надалі буду замовляти так як займаюсь виготовленням окопної свічки для наших захисників.А ще як постійному клієнту дають знижку.
0
1
Reply